Søk

 

Oversikt over hovedtillitsvalgte i KS

KS er kommunenes arbeidsgiver-, interesse- og medlemsorganisasjon. KS omfatter også fylkeskommunen.

Her finner du oversikt over FOs hovedtillitsvalgte og plasstillitsvaøgte i kommuner og fylkeskommunen i Trøndelag

Kommune Tillitsvalgt: Telefon:  Mail:

Agdenes Kommune

     

Bjugn Kommune

     

Flatanger Kommune

     

Fosnes Kommune

Eva Solem

 95883231 

eva.solem@fosnes.kommune.no

Frosta Kommune

     
Frøya Kommune

Lena Kvernø

 98876113

lena.kverno@nav.no

Grong Kommune

Marit Christiansen 

 90851589

marit.christiansen@grong.kommune.no

Hemne Kommune

Roger Nordvik

 40295490

roger.nordvik@hemne.kommune.no

Hitra Kommune

 

 

 

Holtålen Kommune 

Anette Gjære

 93630510 agjaere@hotmail.com
Høylandet Kommune 

Rune Grønbeck

 45610088

rune.gronbeck@hoylandet.kommune.no

Inderøy Kommune

Kristine Strand

 92483495

kristine.salberg.strand@inderoy.kommune.no

Indre Fosen Kommune 

Marita Lindsetmo

95822837 Marita.Lindsetmo@fosenbv.no

Klæbu Kommune

Mari Fosseide Westbye  97514927 mari.fosseide.westbye@klabu.kommune.no

Leka Kommune

     

Levanger Kommune

 

   
Lierne Kommune

Rita Totsås 

 95125064 rita.totsas@nav.no
Malvik Kommune

Eirin Lyngstad

 47628421

eirin.lyngstad@malvik.kommune.no

Meldal Kommune 

     

Melhus Kommune

Linda Vibeke Jensen 97564569 linda.vibeke.jensen@nav.no  

Meråker Kommune

Kirsti Nordstrøm  41449769 kirsti.nordstrom@meraker.kommune.no

Midtre Gauldal

Berit Stavnebrekk 41331908 berit.stavnebrekk@nav.no  

Midtre Namdal Samkommune 

     

Namdalseid Kommune 

     

Namsos Kommune

Gøran Larssen

 94786039

goran.larssen@namsos.kommune.no

Namsskogan Kommune

Stig Holmvik  90159846 fo-namsskogan@ntebb.no

Nærøy Kommune

Maria Husby  45484472 maria.husby@nav.no

Oppdal Kommune 

Line Dyrstad Solvang  99742648 linedsolvang@hotmail.com  

Orkdal

Sverre Solberg  97635428 sverre.solberg@orkdal.kommune.no 

Osen Kommune

     

Overhalla Kommune

Ann Elisabeth Rygh Brueland   Ann-Elisatbeth-Rygh.Brueland@overhalla.kommune.no

Rennebu Kommune 

Ann Kristin Solberg  98827014 ann.solberg@rennebu.kommune.no 

Roan Kommune 

     

Røros Kommune 

Mary Amundsen  41403273 mary.amundsen@roros.kommune.no 

Røyrvik Kommune 

     

Selbu Kommune 

Mona Synnøve Fremstad   41328037 mona.synnove.fremstad@selbu.kommune.no  

Skaun Kommune 

Silje Farbu Hansen  

silje.farbu.hansen@nav.no  

Snillfjord Kommune

Peggy Marit Krogh  46647478 peggymarit.krogh@snillfjord.kommune.no 

Snåsa Kommune

     

Steinkjer Kommune

Elin Nilsen Oksvold

 95949671

elin.nilsen.oksvold@steinkjer.kommune.no

Stjørdal Kommune

Else Mari Jensen

 99722355

else.mari.jensen@stjordal.kommune.no

Trondheim Kommune

Arnhild H.Skaanes

Runa Hjertø

 98048874

 95087675

hxs@trondheim.kommune.no

r8h@trondheim.kommune.no

Tydal Kommune

     

Verdal Kommune

Berit Musum

 92606627

berit.musum@verdal.kommune.no

Verran Kommune

     

Vikna Kommune

Tora Mollan  90982433 tora.brennelien@hotmail.com

Ørland Kommune

     

Åfjord Kommune

Trond Rune Forfot  41126750 trond.rune.forfot@afjord.kommune.no 

 

 

 

 

 

 

Fellesorganisasjonen (FO), Mariboesgate 13
Pb 4693 Sofienberg, 0506 OSLO

kontor@fo.no | Tlf.: 91 91 99 16

Gå til nettversjonen