Søk

 

Kommunene inkludert fylkeskommunen (KS)

Her finner du oversikt over hovedtillitsvalgte/tillitsvalgte i kommunene/fylkeskommunen

Hamar Eli Nordahl-Hagen, hovedtillitsvalgt 99457202 Eli.Nordahl-Hagen@hamar.kommune.no
Ringsaker

Rannveig Sletvold, Hovedtillitsvalgt

 

 

45035169

Rannveig.sletvold@ringsaker.kommune.no 

 

 

Kongsvinger

Wenche Kjærstad

hovedtillitsvalgt

 

 

 

92440008 Wenche.Sorlie.Kjaerstad@kongsvinger.kommune.no
Kongsvinger Line Moen, plasstillitsvalgt skoler, fengselet m.v. 92816183  
Kongsvinger Wenche Kjærstad, plasstillitsvalgt helse og omsorg 92440008 wenche.kjaerstad@kongsvinger.kommune.no
Elverum Heidi Mørkhagen, hovedtillitsvalgt 99042537 heidi.morkhagen2@elverum.kommune.no
Stange Ta kontakt med fylkesavdelingen    
Grue Line Moen Sandberg, hovedtillitsvalgt 48297967 line.moen.sandberg@nav.no
Trysil Frank Smestad, hovedtillitsvalgt  91332754 frank.smestad@trysil.kommune.no
Våler Britt Mellum, hovedtillitsvalgt 40247997 Bhr@vaaler-he.kommune.no
Tynset, barnevernet Marita Julia Aas Grøntvedt, plasstillitsvalgt  91302728

mjag@tynset.kommune.no

 
Tynset, tjenesten for funksjonshemmede Joakim Scharer Østhus 48128576

joakim.scharer.osthus@tynset.kommune.no

Åmot Kontakt fylkesavdelingen   post@hedmark.fo.no
Stor-Elvdal Marit Solberg, hovedtillitsvalgt 97678135 marit.solberg@stor-elvdal.kommune.no
Løten Mette Dahlseng 41336340
mette.dahlseng@loten.kommune.no
 
Tolga Kontakt fylkesavdelingen 95083035 post@hedmark.fo.no
Os som over som over  som over
Alvdal Lise Stensby, kontaktperson 95037488 lise.stensby@alvdal.kommune.no
Rendalen Kontakt fylkesavdelingen 95083035 post@hedmark.fo.no
Engerdal Kontakt fylkesavdelingen 95083035 post@hedmark.fo.no
Folldal som over som over som over
Åsnes Ida Marie Rønning, hovedtillitsvalgt 98872147 ida.marie.ronning@asnes.kommune.no
Solør barneverntjeneste Marit Gjertrud Nes, plasstillitsvalgt 40031534 MaritGjertrud.Nes@asnes.kommune.no
Eidskog Torunn Fløiten, hovedtillitsvalgt 47457589 torunn.floiten@eidskog.kommune.no
Nord-Odal Oddveig Stenerud, hovedtillitsvalgt 90516233 oddveig.stenerud@nav.no
Sør-Odal Bente Lill Hagen, hovedtillitsvalgt 95176081 bente.hagen@sor-odal.kommune.no
Hedmark fylkeskommune Kontakt fylkesavdelingen 95083035 post@hedmark.fo.no
       

 

 

 

 

 

 

Fellesorganisasjonen (FO), Mariboesgate 13
Pb 4693 Sofienberg, 0506 OSLO

kontor@fo.no | Tlf.: 91 91 99 16

Gå til nettversjonen