Søk

 

Lokale tillitsvalgte i FO Nord-Trøndelag

Oversikt over lokale tillitsvalgte i FO Nord-Trøndelag, ordnet etter arbeidsplass, navn, e-post og telefon

Arbeidsplass Tillitsvalgt E-post Telefon

Aglo Familiesenter

Ann Helen Bjerkan

annbjerkan@hotmail.com

 

Rostad Ungdomsheim

Therese Aalberg

therese.aalberg@gmail.com

 

Spilumheimen

 

 

 

Karienborg

 Siri Teien

siri.teien@bufetat.no

 

Stjørdal Ungdomssenter

Arnstein Torpet

arnstein.torpet@bufetat.no

 

Fylkesmannen

Unni Røstad Pedersen

UPE@fmnt.no

 

Nord Universitet

 

 

 

Regionstillitsvalgt Bufetat

Solveig Gangås

solveig@fo-sortrondelag.no

 

Helseforetaket

Lill Merethe Østgård

lillmerethe.ostgard@helse-nordtrondelag.no

 
       
       

Kommunene (KS)

Kommune

Navn

E-post

Telefon

Flatanger

 

 

 

Fosnes

Eva Solem

eva.solem@fosnes.kommune.no

 

Frosta

 

 

 

Grong

Marit Christiansen

marit.christiansen@grong.kommune.no

 

Høylandet

Rune Grønbeck

rune.gronbeck@hoylandet.kommune.no

 

Inderøy

Kristin Sakshaug Kirknes

kristinsak@hotmail.com

 

Leka

 

 

 

Leksvik

Rita Holtborg

rita@holtborg.com

 

Levanger

 

 

 

Lierne

Rita Totsås

rita.totsas@nav.no

 

Meråker

 

 

 

Namdalseid

 

 

 

Namsskogan

 

 

 

Namsos

Gøran Larsssen

goran.larssen@namsos.kommune.no

 

Nærøy

Maria Husby

maria.husby@nav.no

 

Overhalla

Sanna Hildrum Flasnes

sannahildrum@hotmail.com

 

Røyrvik

 

 

 

Snåsa

Yngve Halse

yngve.halse@snasa.kommune.no

 

Steinkjer

Elin Nilsen Oksvold

elin.nilsen.oksvold@steinkjer.kommune.no

 

Stjørdal

Else-Mari Jensen

elsemarijensen@hotmail.com

 

Verdal

Berit Musum

berit.musum@verdal.kommune.no

 

Verran

Trude Bye

 trude.bye@verran.kommune.no

 

Vikna

Mona Kristin Myhren

 

 

Steinkjer plasstv. NAV Ingunn Lillemark Susegg

ingunn.lillemark.susegg@nav.no

 
Steinkjer plasstv. boliger Tone Valstad

 

 
Steinkjer plasstv. skole Trine Gulli Rones

trine.gulli.rones@steinkjer.kommune.no

 
Stjørdal plasstv. NAV Thomas Aleksander Sims-Søberg

 

 
Stjørdal plasstv. boliger

 

Verdal plasstv. NAV Lise Moe

 

 
Midtre Namdal Samkommune Silje Therese Eriksen

silje.eriksen@midtre-namdal.no

 
Midtre Namdal Samkommune

Silje Aarmo

silje.aarmo@mnsk.no  

Levanger plasstv. boliger

Eva Lundgren eva.lundgren@levanger.kommune.no  

Levanger plasstv. rus

Sissel Kjesbu sissel.kjesbu@levanger.kommune.no  

 

Fellesorganisasjonen (FO), Mariboesgate 13
Pb 4693 Sofienberg, 0506 OSLO

kontor@fo.no | Tlf.: 91 91 99 16

Gå til nettversjonen